Детский триколісний велосипед TILLY CAMARO T-362/2 Синій
Надувні колеса: передні 12 дюймів з функцією вільного ходу, задні 10 дюймів -Додаткові труби для збільшення міцності рами -Великий капюшон з сонцезахисним козирком -Музична фара -3 положення фіксації спинки -М'яке, поворотнe сидіння -3 положення висоти батьківської ручки -Велика сумка для дрібниць -Подножка -Кошик зі світловідбивною смугою в комплекті -Двухточечні ремені безпеки + ремінь від сповзання -Зйомний розсувний бампер Розміри ящика - 61 * 32 * 41см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tilly |
| Пол | Для мальчиков |
| Тип велосипеда | Детский |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр колеса/диска | 12" |
| Задний тормоз | Ножной |
| Материал изготовления рамы | Сталь |
| Количество колес велосипеда | 3 |
| Цвет | Синий |
| Вес | 7 кг |
| Надувные колеса | Да |
| Максимальный вес | 50 кг |
| Год выпуска | 2023 |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 50 см |
| Ширина | 30 см |
| Высота | 40 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | 1,5 до 5 лет |
Информация для заказа
- Цена: 4 450 ₴



