
Детский велосипед 16" дюймів 2-х колісний Corso «REVOLT» MG-16080 МАГНІЄВА РАМА, ЛИТІ ДИСКИ жолтый
5 562,50 ₴
- Нет в наличии
- Код: 16080
Велосипед 16" дюймів 2-х колісний Corso «REVOLT» MG-16080 МАГНІЄВА РАМА, ЛИТІ ДИСКИ, ДИСКОВІ ГАЛЬМА, зібран на 75%
Опис
Дана модель Corso Magnesium 16" за рахунок магнієвої рами, магнієвих дисків, магнієвої вилки має дуже легку вагу, в порівнянні з велосипедами на сталевій рамі, різниця приблизно становить від 3 до 4 кілограмів залежно від моделі велосипеда.
Суперлегка магнієва рама, литі магнієві диски, дискові гальма, комплектація якісним обладнанням!
Призначений для дітей віком від 5 до 7 років від 100 см до 130 см.
Характеристики:
- суттєво легка вага;
- переднє і заднє ручне дискове механічне гальмо;
- зручні якісні грипси керма (гумові ручки на кермі);
- ексклюзивний дизайн "CORSO";
- унікальне матове та глянцеве фарбування;
- м`яке, комфортне сидіння з матового та глянцевого матеріалу;
- литі магнієві диски 16”;
- безрізьбова каретка Американського типу;
- додаткові бічні колеса;
- Дзвіночок на кермі.
- вага велосипеда 8.9 кг
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Corso |
| Пол | Унисекс |
| Тип велосипеда | Детский |
| Возрастная группа | От 3 до 6 лет |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
| Задний тормоз | Дисковый механический |
| Материал изготовления рамы | Магниевый сплав |
| Количество колес велосипеда | 2+2 |
| Передний тормоз | Дисковый механический |
| Цвет | Желтый |
| Вес | 7 кг |
| Надувные колеса | Да |
| Максимальный вес | 40 кг |
| Рост велосипедиста | 105-130 |
| Состояние | Новое |
- Цена: 5 562,50 ₴


