Велосипед 20" дюймів 2-х колісний Corso «CONNECT» MG-20335 МАГНІЄВА РАМА, ЛИТІ ДИСКИ, ДИСКОВІ ГАЛЬМА, зібран на 75%
Опис
Велосипед 20" дюймів 2-х колісний "CORSO Connect" MG-20335
Модель Corso Magnesium 20" за рахунок магнієвої рами, магнієвих дисків, магнієвої вилки має дуже легку вагу, в порівнянні з велосипедами на сталевій рамі, різниця приблизно становить від 3 до 4 кілограмів залежно від моделі велосипеда.
Суперлегка магнієва рама, литі магнієві диски, дискові гальма, комплектація якісним обладнанням!
Призначений для дітей віком від 8 до 10 років від 115 см до 130 см.
Характеристики:
- суттєво легка вага;
- переднє і заднє ручне дискове механічне гальмо;
- зручні якісні грипси керма (гумові ручки на кермі);
- ексклюзивний дизайн "CORSO";
- унікальне матове та глянцеве фарбування;
- м`яке, комфортне сидіння з матового та глянцевого матеріалу;
- литі магнієві диски 20”;
- винос керма 45мм алюмінієвий;
- Кермо сталеве;
- безрізьбова каретка Американського типу;
- Дзвіночок на кермі.
- Підніжка.
Маса Нетто: 10 кг
Вага Брутто: 12.2 кг.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Corso |
| Пол | Для девочек |
| Тип велосипеда | Детский |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр колеса/диска | 20" |
| Задний тормоз | Дисковый механический |
| Материал изготовления рамы | Магниевый сплав |
| Количество колес велосипеда | 2+2 |
| Передний тормоз | Дисковый механический |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Цвет | Розовый |
| Вес | 10 кг |
| Надувные колеса | Да |
| Максимальный вес | 60 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | От 5 до 8 лет |
- Цена: 6 675 ₴



