Детский велосипед 14" дюймів 2-х колісний "CORSO Revolt" MG-14062 МАГНІЄВА РАМА, ЛИТІ ДИСКИ, ДИСКОВІ ГАЛЬМА, зібранний на 75%
Опис
Дана модель за рахунок магнієвої рами, магнієвих дисків, магнієвої вилки має дуже легку вагу, в порівнянні з велосипедами на сталевій рамі, різниця приблизно становить від 3 до 4 кілограмів залежно від моделі велосипеда.
Суперлегка магнієва рама, литі магнієві диски, дискові гальма, комплектація якісним обладнанням!
Призначений для дітей віком від 3 до 4 років від 90 см до 110 см.
Характеристики:
- суттєво легка вага;
- переднє і заднє ручне дискове механічне гальмо;
- зручні якісні грипси керма (гумові ручки на кермі);
- ексклюзивний дизайн "CORSO";
- унікальне матове та глянсове фарбування;
- м'яке, комфортне сидіння з матового та глянсового матеріалу;
- литі магнієві диски 14”;
- безрізьбова каретка Американського типу;
- додаткові бічні колеса;
- дзвіночок на кермі.
Маса Нетто: 7,9 кг
Вага Брутто: 9,4 кг.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Corso |
| Пол | Для девочек |
| Тип велосипеда | Детский |
| Возрастная группа | От 3 до 6 лет |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр колеса/диска | 14" |
| Задний тормоз | Дисковый механический |
| Материал изготовления рамы | Магниевый сплав |
| Количество колес велосипеда | 2+2 |
| Передний тормоз | Дисковый механический |
| Цвет | Бирюзовый |
| Вес | 4 кг |
| Надувные колеса | Да |
| Максимальный вес | 50 кг |
| Рост велосипедиста | 105-130 |
| Состояние | Новое |
- Цена: 5 117,50 ₴










