- Електросамокат MES 1034S-1
- мотор 800W,
- батарея 48V10AH,
- 10д.АП БК шини,
- світ,
- з сидінням,
- Колір чорний
- Потужнiсть двигуна 800 Вт
- Тип
- батареї Літій
- Електрична емнiсть 48В 10А/год
- Номiнальна напруга 110-220 В
- Тривалiсть зарядки 4-13 год
- Максимальна швидкiсть 45 км/год
- Швидкостi (км/год) 15 км/30км/45км
- Запас ходу 40км
- Максимальний кут нахилу 20*
- Максимальне навантаження 150 кг
- Гальма переднi і заднi гальма механiчнi
- Матерiал рами алюміній
- Рiвень водонепроникностi IPX4
- Колеса 10 дюймiв
- Подсветка LED
- Особливості:
- *Bluetooth -
- *NFC -
- *Управление со смартфона
- Габаритні розміри, см
- Вага пристрою,кг 20,8/22,9 (S)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | iTrike |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Конструкция | Складная |
| Диаметр колеса | 10 мм |
| Цвет | Черный |
| Мощность электродвигателя | 800 Вт |
| Время зарядки | 8 час |
| Дистанция пробега | 40 км |
| Максимальная скорость | 45 км/ч |
| Состояние | Новое |
| Тип батареи | Литиевая |
Информация для заказа
- Цена: 28 702,50 ₴



