- Потужнiсть двигуна 500 Вт
- Тип
- батареї Літій
- Електрична емнiсть 36В 10А/год
- Номiнальна напруга 110-220 В
- Тривалiсть зарядки 3-6 год
- Максимальна швидкiсть 35 км/год
- Швидкостi (км/год) 15 км/25км/35км
- Запас ходу 30км
- Максимальний кут нахилу 15*
- Максимальне навантаження 120 кг
- Гальма передне барабанне гальмо/заднi гальма електричнi
- Матерiал рами алюміній
- Рiвень водонепроникностi IPX4
- Колеса 10 дюймiв
- Подсветка LED
- Особливості:
- *Bluetooth да
- *NFC -
- *Управление со смартфона APP (YouFs)
- Габаритні розміри, см
- Вага пристрою,кг 16,5
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | iTrike |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Конструкция | Складная |
| Диаметр колеса | 10 мм |
| Вес | 16.5 кг |
| Цвет | Черный |
| Мощность электродвигателя | 500 Вт |
| Время зарядки | 6 час |
| Дистанция пробега | 30 км |
| Максимальная скорость | 35 км/ч |
| Состояние | Новое |
| Тип батареи | Литиевая |
Информация для заказа
- Цена: 25 810 ₴



