
Електричний самокат 777820 Billgery з сидінням (1) двигун 800W, акумулятор літієвий 48V15Ah, колеса надувні 10
21 589,70 ₴
- Готово к отправке
- Код: 777820
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Опис
Рама: алюмінієва складна
З`ємне широке сидіння, регулюється по висоті
Подвійні передні амортизатиори
Потужність електродвигуна: 800W (заднє колесо)
Акумулятор літієвий: 48V/15Ah
Максимальна швидкість: 45 км/год
Пробіг від одного заряду: 50-55 км
Безпечне навантаження до 120 кг
Діаметр коліс: 10`` надувні
Протиугінний пристрій, 2 брелка сигналізації
LED-дисплей (відображається рівень заряду акумулятора, швидкість руху самокату, швидкісний режим)
Переднє освітлення: лампа високої яскравості на передні частині рами
Заднє освітлення: лампа стоп сигналу (при гальмуванні) та бокове освітлення деки.
Водонепроникність: IP54 (ступінь захисту від бризок води з будь-якого напрямку)
Спосіб гальмування: дискові механічні гальма
Час повної зарядки від 5 годин
Підніжка
Тип: Складаний
Робоча температура: 10-40⁰
! Максимальний час заряджання – до 5 годин. Для дотримання правил безпеки заряджання та експлуатації електросамокату – не перевищуйте рекомендований час!
Не допускайте повного розряду акумулятора.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Corso |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Конструкция | Складная |
| Диаметр колеса | 10 мм |
| Цвет | Черный |
| Мощность электродвигателя | 800 Вт |
| Год выпуска | 2024 |
| Время зарядки | 4 час |
| Дистанция пробега | 55 км |
| Максимальная скорость | 45 км/ч |
| Состояние | Новое |
| Передний/Задний свет | Светодиодный фонарь |
Информация для заказа
- Цена: 21 589,70 ₴


